Custom API (1.0.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana
