Custom API (1.0.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Direction
mn: Чиглэл
