Custom API (1.0.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Example
mr: उदाहरण

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Close
mr: बंद

en: Condition
mr: अट

en: Setting
mr: सेटिंग्ज

en: Direction
mr: दिशा
