Custom API (1.0.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Condition
ne: अवस्था

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Direction
ne: दिशा
