Custom API (1.0.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Direction
or: ଦିଗ
