Custom API (1.0.0) - en to ru translation catalogue (56 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Actions
ru: Действия

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Response
ru: Ответ

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Separator
ru: Разделитель

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Example
ru: Пример

en: Method
ru: Метод

en: Other
ru: Другое

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Filters
ru: Фильтры

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Close
ru: Закрыть

en: Operation
ru: Действие

en: Condition
ru: Условие

en: Key
ru: Ключ

en: Features
ru: Особенности

en: Entity
ru: Сущность

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Order By
ru: Сортировать по

en: Context
ru: Контекст

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Setting
ru: Настройка

en: Column
ru: Колонка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Parameter
ru: Параметр

en: Direction
ru: Направление

en: Source Type
ru: Тип источника

en: Ordering
ru: Заказ

en: Clear Cache
ru: Очистить кэш

en: Please enter a valid phone number.
ru: Пожалуйста, введите корректный номер.

en: Config
ru: Конфигурация

en: Table Name
ru: Название Таблицы

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: SQL Query
ru: SQL-запрос

en: Learn more
ru: Просмотреть
