Custom API (1.0.0) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Example
sk: Príklad

en: Method
sk: Metóda

en: Other
sk: Ostatné

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Purpose
sk: Účel

en: Operation
sk: Operácia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Key
sk: Kľúč

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Entity
sk: Entita

en: Authentication
sk: Overenie

en: Context
sk: Kontext

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Column
sk: Stĺpec

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Direction
sk: Smer

en: Learn more
sk: Zistiť viac
