Custom API (1.0.0) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Filters
sq: Filtrat

en: Operation
sq: Veprimi

en: Context
sq: Konteksti

en: Direction
sq: Orientimi
