Custom API (1.0.0) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Response
sv: Svar

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Example
sv: Exempel

en: Method
sv: Metod

en: Other
sv: Övriga

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Filters
sv: Filter

en: Close
sv: Stäng

en: Purpose
sv: Syfte

en: Operation
sv: Funktion

en: Condition
sv: Villkor

en: Key
sv: Nyckel

en: Features
sv: Funktioner

en: Entity
sv: Objekt

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Context
sv: Sammanhang

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Setting
sv: Inställning

en: Column
sv: Kolumn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Direction
sv: Riktning

en: Ordering
sv: Beställer

en: Please enter a valid phone number.
sv: Var vänlig ange ett giltigt telefonnummer.

en: Config
sv: Konfiguration
