Custom API (1.0.0) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Response
ta: பதில்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Method
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Close
ta: மூடு

en: Operation
ta: செயல்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Key
ta: சாவி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Context
ta: சூழல்

en: Setting
ta: அமைப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Direction
ta: திசை
