Custom API (1.0.0) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Condition
ur: شرط

en: Setting
ur: ترتیب

en: Direction
ur: سمت
