Custom API (1.0.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: Operation
af: Operasie

en: Direction
af: Rigting
