Custom API (1.0.0) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Method
be: Метад

en: Other
be: Іншыя

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Filters
be: Фільтры

en: Operation
be: Аперацыя

en: Condition
be: Умова

en: Key
be: Ключ

en: Features
be: Функцыі

en: Entity
be: Сутнасць

en: Context
be: Кантэкст

en: Setting
be: Налада

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Direction
be: Накірунак
