Custom API (1.0.0) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Other
bg: Други

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Operation
bg: Действие

en: Key
bg: Ключ

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Direction
bg: Посока
