Custom API (1.0.0) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
