Custom API (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
