Custom API (1.0.0) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Separator
ca: Separador

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Method
ca: Mètode

en: Other
ca: Altres

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Filters
ca: Filtres

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Close
ca: Tanca

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Operation
ca: Operació

en: Condition
ca: Condició

en: Key
ca: Clau

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Entity
ca: Entitat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Authorization
ca: Autorització

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Column
ca: Columna

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Direction
ca: Direcció

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Config
ca: Configuració

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: SQL Query
ca: Consulta SQL
