Custom API (1.0.0) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Actions
cs: Akce

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Response
cs: Odpověď

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad

en: Method
cs: Metoda

en: Other
cs: Jiné

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Filters
cs: Filtry

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Condition
cs: Podmínka

en: Key
cs: Klíč

en: Authentication
cs: Ověření

en: Context
cs: Kontext

en: Setting
cs: Nastavení

en: Column
cs: Sloupec

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Parameter
cs: Parametr

en: Direction
cs: Směr

en: Ordering
cs: Řazení

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: SQL Query
cs: SQL dotaz
