Custom API (1.0.0) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: Filters
eo: Filtroj

en: Operation
eo: Operacio

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Features
eo: Ecoj

en: Setting
eo: Agordo

en: Direction
eo: Direkto
