Custom API (1.0.0) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Example
eu: Adibide

en: Method
eu: Metodoa

en: Other
eu: Bestea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Condition
eu: Baldintza

en: Key
eu: Giltza

en: Entity
eu: Entitatea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Direction
eu: Helbidea
