Custom API (1.0.0) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Separator
gl: Separador

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Custom
gl: Personalizado

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Other
gl: Outro

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Filters
gl: Filtros

en: Close
gl: Pechar

en: Purpose
gl: Propósito

en: Operation
gl: Operación

en: Condition
gl: Condición

en: Key
gl: Clave

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Entity
gl: Entidade

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Context
gl: Contexto

en: Column
gl: Columna

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Direction
gl: Dirección

en: Config
gl: Configuración

en: SQL Query
gl: Consulta SQL

en: Current Plan
gl: Plan actual
