Custom API (1.0.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Separator
jv: Watesan

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné

en: Method
jv: Metode

en: Other
jv: Liyané

en: Operation
jv: Operasi

en: Key
jv: Kunci

en: Context
jv: Konték

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Direction
jv: Arah
