Custom API (1.0.0) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Key
ku: کلیل

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
