Custom API (1.0.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Filters
lt: Filtrai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Key
lt: Raktas

en: Features
lt: Savybės

en: Entity
lt: Esybė

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Context
lt: Kontekstas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Direction
lt: Kryptis

en: Please enter a valid phone number.
lt: Prašome įvesti galiojantį telefono numerį.

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau
