Custom API (1.0.0) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Method
lv: Veids

en: Other
lv: Citi

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Filters
lv: Filtri

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Operation
lv: Operācija

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Key
lv: Atslēga

en: Entity
lv: Entītija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Context
lv: Konteksts

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Column
lv: Kolonna

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Direction
lv: Virziens
