Custom API (1.0.0) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Condition
ml: അവസ്ഥ

en: Direction
ml: ദിശ
