Custom API (1.0.0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Other
my: အခြား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Setting
my: အစီအမံ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
