Custom API (1.0.0) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Filters
nn: Filter

en: Close
nn: Lukk

en: Direction
nn: Retning
