Custom API (1.0.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
