Custom API (1.0.0) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Example
pl: Przykład

en: Method
pl: Metoda

en: Other
pl: Inne

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Filters
pl: Filtry

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Close
pl: Zamknij

en: Operation
pl: Czynność

en: Condition
pl: Warunek

en: Key
pl: Klucz

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Entity
pl: Encja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Context
pl: Kontekst

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Column
pl: Kolumna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Parameter
pl: Parametr

en: Direction
pl: Kierunek

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: SQL Query
pl: Zapytanie SQL

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji
