Custom API (1.0.0) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Close
ps: تړل

en: Key
ps: کيلی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Setting
ps: امستنه

en: Column
ps: ستن

en: - Select -
ps: - غوره -
