Custom API (1.0.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Example
ro: Exemplu

en: Method
ro: Metodă

en: Other
ro: Altele

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Filters
ro: Filtre

en: Close
ro: Închideți

en: Operation
ro: Operație

en: Condition
ro: Condiție

en: Key
ro: Cheie

en: Features
ro: Caracteristici

en: Entity
ro: Entitate

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Setting
ro: Setare

en: Column
ro: Coloană

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Parameter
ro: Parametru

en: Direction
ro: Direcție

en: Config
ro: Configurație

en: SQL Query
ro: Interogare SQL

en: Learn more
ro: Află mai multe
