Custom API (1.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Close
se: Gidde
