Custom API (1.0.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Direction
si: දිශාව
