Custom API (1.0.0) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Method
sl: Metoda

en: Filters
sl: Filtri

en: Close
sl: Zapri

en: Key
sl: Ključ

en: Context
sl: Kontekst

en: Direction
sl: Smer

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba
