Custom API (1.0.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Condition
sr: Услов

en: Setting
sr: Подешавање

en: Direction
sr: Смер
