Custom API (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
