Custom API (1.0.0) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Condition
te: నియమం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Context
te: సందర్భం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Direction
te: దిశ
