Custom API (1.0.0) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Direction
ug: يۆنىلىش
