Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Update
ca: Actualitza

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Line
ca: Línia

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Query
ca: Consulta

en: Scope
ca: Àmbit

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Customer ID
ca: ID de client
