Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Update
id: Perbarui

en: Upload
id: Unggah

en: Client ID
id: ID Klien

en: Line
id: Baris

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Phone
id: Telepon

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Query
id: Kueri

en: Scope
id: Lingkup
