Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.10) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Configuration
af: Konfigurasie
