Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.10) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
