Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.10) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj
