Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.10) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Confirm
he: אישור

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Line
he: שורה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Display name
he: שם תצוגה

en: LinkedIn
he: לינקדין
