Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.10) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Confirm
tr: Onayla

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Line
tr: Hat

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Display name
tr: Gösterilen isim
