Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.11) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
