Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.11) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Line
fi: Rivi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset
