Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.11) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Register
fil: Magrehistro

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
