Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.11) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Download
fr: Téléchargement

en: Login
fr: Identifiant

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Upload
fr: Transférer

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Line
fr: Ligne

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Box
fr: Boîte

en: Please enter a valid URL
fr: Veuillez saisir une URL valide
